Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Привітаннями розпочав оперативну нараду голова райдержадміністрації Микола Шошин – свій день народження відзначив директор комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Чугуївського району Ігор Вознюк.

 

Розгляд питань порядку денного розпочався з теми сімейної медицини. Про її розвиток розповіла головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Черевань. На сьогодні з сімейними лікарями укладено 80 % декларацій. Закуплено лікарських засобів на суму 11303,51 грн, медичного обладнання (телемедичний діагностичний комплекс, кардіограф, офтальмоскоп) – на 184 209,96 грн. Незабаром буде придбано монітор добового артеріального тиску, ультразвукову систему, діагностичний комплекс «Кардіо+». Визначила Тетяна Черевань і ті медичні заклади, які першочергово потребують ремонту, – Есхарівська, Кочетоцька та Тернівська амбулаторії.

З 27 травня розпочнуть роботу 7 дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням, з 3 червня – ще чотири. Вони працюватимуть 14 робочих днів. Про це повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова. У таборах буде організовано дворазове гаряче харчування, роботу мовних загонів. Наразі йде підготовка необхідної документації та комплектування штатів.

На складній епізоотичній ситуації на Харківщині, що склалася останніми роками, наголосив у своїй доповіді начальник районного управління Держпродспоживслужби Максим Кривогуз. На території 13 областей зареєстровано 21 випадок африканської чуми свиней. Для недопущення занесення збудника до району вжито низку заходів, серед яких – облаштування дезінфекційних бар’єрів та шлагбаумів, дезінфекція автотранспорту, встановлення попереджувальних дорожніх знаків, огляд свиней у приватних домоволодіннях.

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков поінформував про стан будівництва амбулаторій. У малинівській – проводяться внутрішні оздоблювальні роботи, на кам’яноярузькій – кладуться плити перекриття та виконується утеплення фасаду.

Про хід дорожніх робіт доповів начальник філії «Чугуївський райавтодор» Андрій Владіміров.