Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбулася чергова зустріч роботодавців з безробітними, в якій взяли участь 30 шукачів роботи.

 

Перед учасниками заходу виступив заступник голови правління з кадрів ПАТ «Роганська картонна фабрика» Світлана Коршунова. Вона зацікавила присутніх перевагами працевлаштування на одне з провідних підприємств Харківської області, що набирає обертів, збільшуючи свої виробничі потужності виробництва готової продукції: картону, кольорової рулонної упаковки для харчової та фармацевтичної промисловостей.

Як підприємство, що перебуває в стані розвитку, ПАТ «Роганська  картонна фабрика», застосовуючи новітні технології і обладнання, продовжує освоювати нові ринки. На фабриці введено в експлуатацію сучасне обладнання, призначене для виробництва рулонної упаковки флексографічним засобом друку.

Приємною інформацією для відвідувачів стала стабільна заробітна плата, повний соціальний пакет, часткове відшкодування витрат за проїзд до місця роботи. Представник фабрики запропонувала безпосередньо відвідати  виробничі приміщення, та ознайомила учасників заходу щодо умов праці  на виробництві та робочих місцях.

На сьогодні на підприємство, розташоване в Харківському районі, смт Рогань, вул. Культури, буд. 57, потрібні: начальник фінансового відділу, майстер дільниці, інженер-електронник, начальник зміни, машиніст картоноробної машини, розмелювач відділу підготовки маси, сушильник картонної машини, різальник паперу та картону, пресувальник, контролер вхідного контролю, машиніст бобінорізального станку, слюсар-ремонтник, акумуляторник, вантажник, двірник.

Більшість учасників заходу залишилися після презентації для індивідуальних співбесід. Шукачі роботи цікавилися не лише розміром заробітної плати, а й можливістю навчання та стажування на робочому місці, кар’єрного росту, транспортною доступністю, соціальними гарантіями.