Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Керівник ХОДА обговорила реалізацію спільних проектів та подальші плани розвитку регіону з головою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жаном-Еріком Де Загоном та заступником голови представництва Європейського Союзу в Україні Аннікою Вайдеман.

 

Під час візиту на Харківщину делегація ЄІБ та представництва ЄС відвідає низку лікарень регіону, де проведено реконструкції коштом банку та обласного бюджету. Такі роботи в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» провели на 13 об’єктах, серед яких - дві обласні дитячі лікарні, дві інфекційні лікарні (доросла та дитяча), обласна травматологія, ОКЛ, диспансер радіаційного захисту населення тощо.

«Надзвичайно важливо та показово – реформувати та відновлювати сферу охорони здоров'я, чим ми з вами і займаємося. Можу сказати, що ваші бажання допомогти Україні збіглися з нашими проектами та нашим стратегічним баченням розвитку регіону, - сказала Юлія Світлична, відкриваючи зустріч. - На найближчі три роки обласна адміністрація та обласна рада взяли собі за пріоритет відновлювати об’єкти охорони здоров’я. Ми пообіцяли людям, що за три роки майже в кожній лікарні зробимо ремонт. Тому ваша допомога та ваші проекти стали дуже на часі».

Голова ХОДА також відзначила, що розраховує на продовження співпраці з Європейським інвестиційним банком, та серед перспективних напрямків подальшої роботи назвала реалізацію проектів у сферах ЖКГ, енергетики, транспорту й соціальних послуг.

«Дуже хотілося б розширити наше співробітництво, щоб дійсно показати результат. Сподіваюся, що ті результати, які ми сьогодні побачимо, дадуть нам ще більше натхнення, щоб рухатися далі», - відзначила керівник області.

Голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні відзначив, що останнього разу був на Харківщині лише місяць тому, і це демонструє динаміку розвитку регіону.

«Ми дякуємо вам дуже за підтримку, оскільки розуміємо, що успішна реалізація будь-якого проекту залежить великою мірою від того, щоб була відповідальність, - сказав Жан-Ерік Де Загон. - Дійсно, ЄІБ дуже добре робить інфраструктурні проекти, що стосуються ремонту доріг, мостів тощо. Також наша інституція фінансує ремонт та розвиток інфраструктури шкіл, шпиталів тощо, а також малий та середній бізнес. Це показує ту стратегію та політику, яку веде ЄС стосовно України. Ми працюємо, щоб імплементувати цю стратегію в життя».

Голова представництва ЄІБ в Україні відзначив цікавість інституції до роботи в галузі енергоефективності та запевнив, що буде радий бачити ті проекти, які Харківський регіон запропонує для спільної реалізації.

Заступник голови представництва Європейського Союзу в Україні, у свою чергу, наголосила, що для представництва є важливою робота не лише з центральними органами влади нашої країни, але й з регіонами.

«Якщо ми говоримо про галузь охорони здоров’я, то йдеться не тільки про реконструкцію та ремонт у будівлях, але ми, звичайно, підтримуємо всю реформу медичної сфери в Україні. І Харківська область зараз демонструє дуже хороші результати в реалізації перших кроків щодо амбулаторій у Харківському регіоні», - сказала Анніка Вайдеман.

Після зустрічі, що відбулась у Харківській ОДА, Юлія Світлична спільно з делегацією ЄІБ та представництва ЄС відвідує заклади охорони здоров'я області, в яких провели ремонтні роботи.