Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У зв’язку з настанням купального сезону 23 травня пройшла нарада першого заступника голови райдержадміністрації Григорія Танкова з адміністрацією пляжу загального користування бази відпочинку «Будівельник» та керівниками установ.

 

На нараді було порушено питання щодо виконання першочергових завдань з підготовки місць масового відпочинку до купального сезону 2019 року.

Про те, як реалізуються заходи з підготовки пляжу загального користування, присутніх поінформував представник адміністрації бази відпочинку «Будівельник» ДП «Харківське спеціалізоване управління № 127» Віталій Поєдинцев. Він повідомив, що нині на пляжі ще виконуються заходи з облаштування його інфраструктури. Наразі організовується обстеження підводної частини акваторії пляжу водолазами Харківської обласної комунальної аварійно-рятувальної водолазної служби, договір з ними укладено. Утворено сезонний рятувальний пост. На посту будуть працювати три співробітники, які забезпечені всім необхідним: рятувальним човном, рятувальними кругами та іншим спорядженням. Персонал посту проходить навчання на курсах рятувальної та спеціальної підготовки Національного університету ЦЗ України. Також укладається договір на аварійно-рятувальне обслуговування пляжу з Аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області. Річкову воду надано на проведення аналізу до Чугуївській міськміжрайонній філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Начальник Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Максим Кривогуз надав рекомендації представнику адміністрації бази відпочинку щодо завезення на пляж чистого піску та проведення покосу трави на території пляжу.

Начальник Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Володимир Назаренко рекомендував оновити стенди з інформацією для відпочиваючих.

Підбиваючи підсумки наради, перший заступник голови районної державної адміністрації Григорій Танков відзначив, що пляж майже готовий до сезону, потрібно лише усунути деякі недоліки.