Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На початку оперативної наради голова райдержадміністрації Микола Шошин представив присутнім новопризначену тимчасово виконуючу обов’язки начальника Чугуївського відділення ПАТ «Харківгаз» Світлану Сіденко.

 

Перше питання порядку денного про реалізацію проектів на території Чугуївського району у 2019 році висвітлила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлана Альошина. Вона, зокрема, сказала, що лише в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» отримали перемогу 16 наших проектів. На 13 з них вже виділено кошти, а на 3 надійде фінансування пізніше. Вже зараз ведуться роботи з укладання відповідних угод щодо виконання цих проектів.

Голова райдержадміністрації відзначив потужну підтримку обласного керівництва в реалізації місцевих проектів. Завдяки Юлії Світличній, сказав він, багато зроблено в 2018 році і в поточному році допомогу очільниці області Чугуївщині гарантовано.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністраціїІрина Володько розповіла про фінансове забезпечення з державного бюджету ремонту доріг загального користування місцевого значення. Вона відзначила що на дорогах, які ремонтуватимуться, визначено проблемні ділянки й розпочато фрезерування дорожнього покриття.

Про попередження нещасних випадків на водних об’єктах присутніх поінформував Микола Лучников – завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації. У районі ведеться велика планова профілактична робота з метою запобігання нещастю, сказав він.

Олена Савінова – начальник архівного відділу райдержадміністрації порушила тему архівного зберігання документів. Вона відзначила позитивну динаміку роботи з архівними документами на підприємствах, у діяльності яких утворюються документи національного архівного фонду.

Інформацію про хід робіт з відкриття районного дитячого табору «Орлятку» надала начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова.