Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За ініціативи Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України днями пройшло засідання круглого столу з питань стану захворюваності у регіоні.

 

У заході взяли участь керівники центрів первинної медико-санітарної допомоги Чугуєва і територіальних громад Чугуївського та Печенізького районів.

Метою заходу було обговорення та пошук шляхів подолання росту захворюваності у регіоні. Начальник Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області Світлана Терещенко довела до відома присутніх інформацію щодо збільшення витрат Фонду на виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності у зв’язку із ростом захворюваності працюючого населення, зокрема, про збільшення випадків невиробничого травматизму.

Головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги визначили перелік актуальних питань та внесли пропозиції щодо шляхів покращення ситуації із диспансерною групою хворих та осіб, які часто та довго хворіють. Сторони домовилися про взаємний щомісячний обмін інформацією щодо кількості зареєстрованих випадків захворювань у розрізі нозологій та лікарів.