Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Для цього потрібно бути уважними до своїх дітей. Відділ освіти райдержадміністрації проводить інформаційно-просвітницьку кампанію «Уважні батьки», ініційовану Міністерством соціальної політики України та Українським фондом «Благополуччя дітей». 

 

За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством у різних формах. Заборона дітям виходити в мережу тільки зруйнує довірливі взаємини та поглибить ризик. Натомість дорослим пропонується вивчити проблему, а дітей навчити правил безпеки, які будуть захищати краще за будь-які обмеження.

Кампанія «Уважні батьки» звертає увагу батьків та осіб, які їх замінюють, на те, що їм належить ключова роль у захисті дітей від загроз онлайн. Адже маніпулятори зазвичай обирають своїми цілями дітей, які потребують уваги, схвалення, та тих, які залишилися сам на сам із власними проблемами.

Для детальнішого ознайомлення з умовами кампанії та вільного доступу до інформаційних матеріалів, які можуть бути використані для просвітницької роботи з батьками та профілактичної роботи з дітьми щодо безпечного користування Інтернетом, можна перейти за посиланням «Уважні батьки».