Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про особливості цьогорічної вступної кампанії розповів під час брифінгу 5 червня заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він нагадав, що з 1 липня починається формування особистих кабінетів абітурієнтів, триватиме воно до 30 серпня (для охочих вступити на заочну форму навчання або навчання за контрактом).

 

Прийом заяв та документів від вступників починається 10 липня і завершується 22 липня. Для осіб, які мають проходити співбесіди, творчі конкурси, складати вступні іспити, прийом документів закінчується 16 липня.

«Терміни подачі документів стали коротшими, абітурієнтам необхідно звернути на це увагу, - підкреслив Анатолій Бабічев. – Ще одна новація – терміни проведення творчих іспитів. Раніше вони проводилися після подання документів, тепер – до цього».

Творчі іспити проводитимуться у декілька сесій: 1-10 липня - для тих, хто хоче вступити на бюджет, 11-22 липня – для контрактників.

Вступні іспити проводитимуться з 17 до 22 липня, співбесіди – з 17 по 19 липня.

Оприлюднення рейтингового списку вступників на місця державного замовлення відбудеться 26 липня.

Зарахування на місця контрактного замовлення триватиме до 30 вересня.

Як і в минулому році, абітурієнти можуть подавати 7 заяв на вступ на 4 спеціальності.

«У цьому році маємо такі обмеження: мінімальний поріг встановлено на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія». Для участі в конкурсі вступник повинен мати не менше 150 балів з другого та третього конкурсних предметів. Також є обмеження по спеціальностях з особливо високим рівнем суспільної відповідальності, зокрема, «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право», «Фармація». Конкурсний бал на ці спеціальності не може бути меншим за 130 балів», - розповів заступник голови ХОДА.

Також було розширено пільги для учасників бойових дій: якщо раніше їх мали тільки учасники АТО (ООС), то тепер - учасники всіх бойових дій.

Крім того, серед важливих новацій цього року – впровадження механізму першочергового зарахування на медичні та педагогічні спеціальності вступників, які погодилися на 3-річне відпрацювання в сільській місцевості.