Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про підготовку до купального сезону, а також про заходи щодо запобігання лісовим пожежам розповіли у ході брифінгу в ХОДА.

 

За інформацією заступника голови ХОДА Олександра Скакуна, в цьому році в області визначено 62 місця масового відпочинку на водних об’єктах. З них у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку - 10, на базах відпочинку – 21, пляжів загального користування – 31.

На даний момент відкриті три пляжі, інші місця готують до купального сезону, який починається з середини червня.

Директор Департаменту цивільного захисту населення ХОДА Павло Пономаренко наголосив, що за попередні роки жодного випадку утоплення на облаштованих пляжах області не було. Тож людей закликають відпочивати в місцях, де є рятувальні пости, медичний персонал, обладнані місця відпочинку.

За інформацією начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС у Харківській області Сергія Колосовського, рятувальні пости в Харкові активно облаштовуються. Вже виставлені вони на водоймі Олексіївського лугопарку, в Журавлівському гідропарку, на Основ’янському водоймищі, Удянському гідропарку, Петрінківському водоймищі та на лівому березі річки Харків між вулицями Квітуча та Героїв праці.

Що стосується запобігання лісовим пожежам, то, за інформацією Павла Пономаренка, у травні фахівцями Департаменту цивільного захисту населення ХОДА та обласного управління ДСНС проведено перевірку готовності сил та засобів цивільного захисту, лісокористувачів до реагування у випаду надзвичайних ситуацій.

«На червень-липень очікується підвищення температури до 35 градусів, у нас буде важкий пожежонебезпечний період. Тож прохання до людей, які відпочиватимуть у лісових масивах, – дотримуватися правил пожежної безпеки, адже саме неуважність є головною причиною лісових пожеж», - зазначив Павло Пономаренко.

У минулому році в області було зафіксовано 222 лісові пожежі на площі 241 га. З початку 2019 року на Харківщині виникло 8 пожеж на площі 3,5 га.