Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Очільник району Микола Шошин з робочим візитом відвідав районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

 

Головний лікар центру Тетяна Черевань розповіла про роботу медзакладу, показала голові райдержадміністрації відремонтовані кабінети. Вона також продемонструвала нове сучасне обладнання, яке сьогодні допомагає у вирішенні багатьох питань, зокрема, пов’язаних з прийомом людей та правильним діагностуванням хворого просто в ліжку.

«Дякуючи підтримці керівника області Юлії Світличній та очільника району Миколи Шошина, ми одними з перших у Харківській області підписали договір на придбання такого обладнання як мобільний діагностичний комплекс Idis, мобільний УЗД-апарат, електрокардіограф, які максимально зближують лікаря з хворим, і тепер ми цю апаратуру маємо», - сказала Т.Черевань. Вона розповіла й про проблеми центру, сподіваючись на підтримку районної державної адміністрації.

«Безумовно, треба вирішувати питання з придбанням обладнання, ремонтом центру, щоб якомога ефективніше обслуговувати людей, - сказав Микола Шошин. – Нам треба разом визначити пріоритети спільної роботи, з’ясувати нагальні потреби і в робочому порядку почати розв’язувати проблеми. Всі інструменти для цього в нас є. Для досягнення поставлених цілей будемо продовжувати рухатися вперед, брати участь в обласних медичних проектах тощо».