Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

11 червня 2019 року фахівцями Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості здійснено виїзд до Малинівської ОТГ.

 

Такі заходи є дієвою формою надання соціальних послуг населенню, вони особливо корисні для тих, хто є незареєстрованим безробітним.

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитися з законодавчими аспектами зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття, дізналися про порядок реєстрації в службі зайнятості та послуги, на які мають право. Це можливість професійного навчання та підвищення кваліфікації, зокрема, на базі Харківського центру профтехосвіти, навчання осіб віком старше 45 років шляхом отримання ваучера, сприяння самозайнятості та відкриттю власної справи, зокрема, за програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Детально були розкриті питання участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру – сьогодні це ТОВ "Ютерм Україна". 2 особи вже виявили бажання йти на тимчасову зайнятість за рахунок роботодавця.

Окремо було висвітлено, які дають можливості користовачу електронні сервіси державної служби зайнятості: електронний кабінет безробітного, електронна черга, електронний кабінет роботодавця, online-платформа з професійної орієнтації та розвитку кар’єри, інстументарій проекту "SmartJob". Присутнім були продемонстровані актуальні вакансії регіону з використанням фоторевю; був зроблений акцент на можливості проходження громадянами служби за контрактом в Збройних Силах України та легального тимчасового працевлаштування в будівельній сфері в Державі Ізраїль.

Учасникам заходу було роздано інформаційно-довідковий матеріал, а на стенді служби зайнятості в селищній раді оновлено інформаційний матеріал та розміщено перелік актуальних вакансій з посиланням на контакти роботодавців.