Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Село Кам’яна Яруга, де проживає понад дві тисячі чоловік, активно розвивається. Роботу об’єктів інфраструктури, розташованих на його території, налагоджено належним чином, і місцеві мешканці отримують у повному обсязі освітні, медичні, соціальні та інші послуги.

 

Тут встановлюються дитячі майданчики, ремонтуються дороги та пам’ятні знаки, здійснюється постійний благоустрій населеного пункту. Це результат планомірної роботи місцевої ради, націленої на створення гідних та комфортних умов проживання кожного мешканця.  

У цьому мали змогу пересвідчитися члени комісії, які сьогодні перевірили стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Кам’яноярузької сільської ради.

Результати роботи було озвучено на підбитті підсумків, яке провела заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова. З усіх напрямків фахівцями райдержадміністрації та служб району визначено позитивні напрацювання, що дають змогу вважати село одним з кращих населених пунктів Чугуївщини.

У той же час було надано і рекомендації з усунення виявлених недоліків та посилення уваги до окремих аспектів у житті села. Так, необхідно виділити кошти для оновлення генерального плану; забезпечити укладання всіма домоволодіннями договорів на вивезення твердих побутових відходів; вжити заходів для організації роботи торгових точок відповідно до встановлених норм тощо.

«Аналізуючи стан справ у селі, слід відзначити, що Кам’яна Яруга – приклад розвитку громадянського суспільства, – підвела риску під роботою комісії Валентина Волоцкова. – Багато зроблено завдяки активності органу місцевого самоврядування та місцевої громади, у яких є стратегія соціально-економічного розвитку населеного пункту і є бачення алгоритму дій з розумінням їх пріоритетності».