Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На оперативній нараді з нагоди Дня дільничного офіцера поліції привітали чугуївських правоохоронців, вручивши їм за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу боротьби із злочинністю та охорону громадського порядку Почесну грамоту та подяку районної влади.

 

Відзнаки отримали капітан Роман Ковальов, лейтенанти Андрій Канівцов та Вадим Хорошилов. Вітаючи правоохоронців, голова райдержадміністрації Микола Шошин підкреслив, що від роботи дільничних інспекторів значною мірою залежить мир та спокій наших громадян. «Ми вдячні вам за службу, яку ми бачимо та відчуваємо щодня», – сказав Микола Миколайович.

Далі начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Інна Рябініна розповіла про цільове використання путівок, придбаних за кошти обласного та державного бюджетів. Вже реалізовано87 путівок до закладів оздоровлення та відпочинку, розташованих на території Харківської, Львівської, Запорізької, Одеської та Київської областей. Це діти, які потребують соціальної уваги та підтримки: сироти та позбавлені батьківського піклування, інваліди, з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановиті і творчо обдаровані, внутрішньо переміщені особи тощо.

Заступник військового комісара Чугуївського об’єднаного військового комісаріату Володимир Хубежов доповів про призов громадян, виконання планового завдання з якого становить 94 %, начальник філії «Чугуївський райавтодор»Андрій Владіміров – про проведення дорожніх робіт на території району.