Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

14 червня 2019 року у м. Валки на стадіоні «Колос» відбувся ІІ-й етап фінальних змагань «Козацькі розваги» за програмою обласної спартакіади з масового спорту серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (2 група).

До складу районної команди входили Лисяк Вадим (смт. Кочеток), Наврузов Жейхун (с. Зарожне) та представник команди Кравченко Геннадій, директор КП — районний центр фізичного розвитку населення «Спорт для всіх».

Лисяк Вадим — неодноразовий призер районної та обласної спартакіади з гирьового спорту, важкої атлетики та неодноразовий переможець районних змагань з багатоборства «Богатир Чугуївщини»; Наврузов Жейхун — неодноразовий призер районних змагань з багатоборства «Богатир Чугуївщини».

До програми «Козацьких розваг» обласної спартакіади входили такі види змагань: «Колода»; «Каменярі»; «Козацька вдача»; «Чобіток».

У ІІ етапі фінальних змагань «Козацькі розваги» взяли участь шість команд-учасниць.

Всього лише пів очка не вистачило нашим спортсменам для того, щоб здобути перше місце, і в результаті вони вибороли друге. Цей результат увійде до загальної скарбнички заліків за підсумками участі збірних команд Чугуївського району в обласній спартакіаді2019 року.