Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Фахівці управління праці та соціального захисту населення РДА попереджають, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, і перш за все, втрату страхового стажу для призначення пенсії та недоотримання коштів у бюджет.

 

Сьогодні виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота, які є складовими тіньової економіки, стали нормою життя. Працівники не бачать проблем в отриманні «тіньової» заробітної плати, так як до кишені надходять «чисті доходи». Надаючи згоду працювати на таких умовах, робітники самі позбавляють себе соціальних гарантій.

У легалізації робочих місць повинні бути зацікавлені, перш за все, самі працівники. Ліквідувати всі випадки нелегального працевлаштування без бажання самих працюючих неможливо. Тож, влаштовуючись на роботу, укладайте трудову угоду з роботодавцем та перевіряйте чи перераховують за вас єдиний соціальний внесок. Згідно з Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» №1058-IV                          від 09.07.2003р. наймані працівники можуть самі звернутися до управління Пенсійного фонду або зареєструватись на веб-порталі та отримати інформацію стосовно нарахованої заробітної плати та відрахувань до Пенсійного фонду.

Громадяни, які працюють без укладання трудового договору, позбавляють себе лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, втрачають оплачувану відпустку.

Слід пам’ятати, що офіційне оформлення працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Пам’ятайте, якщо виконані всі вимоги працевлаштування, закон завжди на вашому боці, не піддавайтеся солодким обіцянкам та безпідставним завірянням, що в «конвертах» отримувати гроші вигідніше.

У разі порушення трудового законодавства України роботодавцями ви можете звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 35, тел. 2-34-98.