Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

20 червня між Департаментом економіки ХОДА, Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва та Німецько-Українським фондом було підписано угоду про співпрацю.

 

Від імені глави області Юлії Світличної представників банківського сектору , бізнесу, громадських об’єднань та Німецько –Українського фонду привітав директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос. Він відзначив, що Харківщина є лідером у багатьох сферах, зокрема в регіоні розвивається мале та середнє підприємництво.

«Підписання угоди про співпрацю дасть змогу малому та середньому бізнесу залучати кредитні кошти на досить вигідних й конкурентних умовах, а саме – обласна адміністрація передбачить відшкодування відсоткової ставки за кредитами які надасть Німецько-Український фонд»,  - сказав Андрій Колос.

Директор Департаменту нагадав, що в області діє Програма підтримки малого та середнього підприємництва, яка включає в себе співпрацю з асоціаціями , бізнес-середовищем, безвідсоткове кредитування бізнесу з обласного бюджету.

«Це і популяризація IT сфери, реалізація освітніх програм та програми підтримки переселенців та ветеранів АТО . Програма діє, і ще один суттєвий механізм який ми сьогодні запустимо обов’язково принесе гідні результати», - наголосив він.

Так, у рамках фінансово-кредитної підтримки НУФ, процентна ставка для кінцевого позичальника знаходиться на рівні 15,5%, а завдяки частковій компенсації відсоткової ставки за кредитами за рахунок бюджету області, розмір ставки для позичальника становитиме – 7,75%.

За словами в.о. керівника НУФ Валерія Майбороди, фонд співпрацює із банками-партнерами.

«Підприємець не спілкується з органами влади безпосередньо, лише раз приходить в банк подає документи і, якщо підпадає під визначені критерії, банк решту роботи робить самостійно. Він відбирає перелік підприємств й подає на погодження обласної адміністрації та регіонального фонду підтримки підприємництва, які й затверджують реєстр», - пояснив Валерій Майборода.

За його даними максимальна сума кредиту для розвитку бізнесу становить 100 тис. евро у гривневому еквіваленті. Із основних критеріїв отримання кредиту – це розміщення та реєстрація підприємства у Харківській області, цільове використання коштів та спроможність внесення фірмою не менше 20% від суми.

Подібну співпрацю Валерій Майборода назвав найкращим шляхом до відновлення довіри між бізнесом і владою. За його словами про це свідчить практика взаємин в ряді областей країни.

Про нові можливості бізнесменів із ОТГ Харківщини заговорила директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова.

«Розвиток бізнесу на місцевих територіях – це потрібна річ. Завдяки оприлюдненій сьогодні Програмі підприємці можуть скористатися можливістю отримання коштів для розвитку бізнесу. Мова йде не тільки про аграрні підприємства, але готельний бізнес, розвиток туризму», - вважає Діана Баринова.

На останок Андрій Колос зазначив, що бізнесмени зможуть користуватися механізмом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків після виділення відповідних коштів з обласного бюджету.