Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На семінарі-нараді з уповноваженими особами з прийому документів сільських та селищних рад району розглянуто питання стосовно роботи районної комісії з вирішення питань, пов’язаних з призначенням житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

 

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова поінформувала присутніх про те, як організовано роботу цієї комісії. Засідання комісії проводяться щотижня. З початку року вже проведено 25 засідань.

Комісія приймає рішення на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, які складає державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, а в об’єднаних територіальних громадах – визначені особи.

Для забезпечення об’єктивного, неупередженого і всебічного розгляду справи по суті комісія може запропонувати заявнику подати додаткові документи, які не передбачені Положенням про порядок призначення житлових субсидій, але необхідні для прийняття рішення. Заявник має право самостійно подати додаткові документи навіть у разі, коли структурний підрозділ з питань соціального захисту населення не пропонував подати такі документи для розгляду комісією.

Заступник начальника, начальник відділу контролю та соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Куценко доповіла про питання, які можуть бути розглянуті районною комісією з вирішення питань, пов’язаних з призначенням житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.