Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про це свідчить встановлення в Україні Дня державної служби. Сьогодні в райдержадміністрації державні службовці Чугуївщини зібралися на своє професійне свято.

 

Це люди, на яких суспільство покладає завдання надання якісних державних послуг. Вони відзначаються відданістю своїй професії, компетентністю та ініціативністю, помноженими на досвід і знання. Адже виконання покладених на посадовця повноважень передбачає його велику відповідальність за доручену справу.

Приємною несподіванкою для присутніх у залі став відео-колаж про їх щоденну діяльність. Майже кожен побачив себе на робочому місці, під час спілкування з людьми, на нараді чи іншому заході.

Вітаючи держслужбовців, голова райдержадміністрації Микола Шошин зазначив, що головне в їх діяльності – служіння людям: «Державні службовці Слобожанщини  виконують цю функцію на 100%, прагнучи відновити довіру людей до влади».

«Найбільше багатство району – високопрофесійні кадри. Чугуївщина у різних галузях займає лідируючі позиції в області. У цьому є велика заслуга і присутніх у залі, – сказав керівник району. – Я пишаюся кожним з вас і дякую за результативну працю. Низький уклін ветеранам державної служби і всім працюючим зараз за те, що ви сьогодні стоїте на передовій, несете людям добро і за будь-яких обставин працюєте, не опускаючи руки. Ми разом зробимо все, аби рідна Україна була процвітаючою європейською державою з усіма наслідками, що звідси випливають: високий рівень життя, гідна оплата праці тощо». Микола Шошин побажав державним службовцям здоров’я, родинного тепла і благополуччя, віри в щасливе майбутнє.

Кращих працівників сфери з нагоди свята було нагороджено. Відзнаки голови Харківської обласної державної адміністрації отримали начальник відділу ЖКГ, будівництва та архітектури райдержадміністрації Ірина Володько, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова і начальник відділу масових комунікацій райдержадміністрації Марина Отченашко.

Нагороди від районних органів влади отримали колективи Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області,Чугуївського об'єднаного управління Пенсійного фонду України  Харківської області, а також багато окремих фахівців.

Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман висловила подяку від колективу керівництву органу виконавчої влади – голові райдержадміністрації Миколі Шошину, його першому заступнику Григорію Танкову, заступникам Валентині Волоцковій і Галині Олексієвець. 

Аматори художньої самодіяльності районного Будинку культури підготували для винуватців свята невеличкий концерт.