Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Такі питання було розглянуто на оперативній нараді, яку провів голова райдержадміністрації Микола Шошин, привітавши на початку з днем народження начальника архівного відділу райдержадміністрації Олену Савінову.

 

Роботи з будівництва амбулаторії у смт Малинівка добігають кінця. Про це поінформував перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков. Наразі тут тривають лицювання фасаду та внутрішнє опорядження. На черзі – закупівля необхідного медичного обладнання. У с. Кам’яна Яруга спорудження об’єкта проходить з деяким відставанням – ведуться прокладення мереж електро- та водозабезпечення, внутрішні роботи.

Про хід підготовки до зими доповіла начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько. Виконання заходів на сьогодні становить близько 40 %. Здійснюються ремонти покрівель, внутрішньобудинкових систем, об’єктів водопостачання, доріг, заміна теплових мереж тощо.

Головний спеціаліст-головний зоотехнік відділу організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Людмила Мікуліна підбила підсумки весняно-польових робіт. Площа посіву у районі становить 51221,2 га (майже на 16 тис. га більше минулорічного показника), з них зернових – 56%. Зараз сільгосппідприємства проводять інтенсивний догляд посівів та готуються до жнив, в яких буде задіяно 95 одиниць зернозбиральної техніки та 280 – для перевезення зібраного врожаю. Ранній зерновий клин у районі становить 19059 га (106 % до минулого року).

Розпорядженням голови райдержадміністрації у минулому році створено комісію з вирішення питань, пов’язаних з призначенням житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Про її роботу розповів начальник управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Олександр Лисянський. З початку року комісією розглянуто 746 справ, з них щодо призначення субсидій – 708, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 16, надання пільг – 22.

Не припиняються у районі дорожні роботи. За інформацією начальника філії «Чугуївський райавтодор» Андрія Владімірова, укладено 60 тонн асфальтобетонної суміші на ділянці Введенка-Тернова.