Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

24 червня 2019 року відбулося урочисте відкриття першої зміни у районному дитячому оздоровчому таборі «Орлятко», що в лісі біля Кочетка.

 

Протягом трьох тижнів тут перебуватимуть понад 100 дітей та підлітків як з Чугуївського, так і з інших районів області, для яких гостинні господарі підготували всі умови для змістовного, цікавого й достатньо комфортного дозвілля. У таборі здійснено поточний ремонт побутових приміщень, їдальні, ігрових майданчиків, придбано необхідні посуд, меблі, інвентар тощо.

«Цього року у нашому таборі надзвичайно прискіпливо, згідно з найвимогливішими рекомендаціями реалізовано програму безпечного, насамперед протипожежного, перебування дітлахів та персоналу, адже ця вимога – гарантовані безпека життя та здоров’я – найголовніша для нас. Так само немає жодних сумнівів у бездоганній якості харчування, медичного обслуговування, культурно-масовій діяльності», – зазначила заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова на церемонії відкриття оздоровчого закладу.

Звертаючись до дітей, вона сказала: «Сподіваємося, улюблений «Орлятко» стане для вас справжнім джерелом позитивних емоцій, здоров’я, дружби та доброти. Тож сповна скористайтеся чудовою нагодою цікаво та змістовно провести тут час».

Юних підопічних у таборі очікують щоденні різноманітні заходи – екскурсії, концерти, спортивні та розважальні змагання, заняття у всіляких гуртках й безліч приємних сюрпризів, а також збалансоване п’ятиразове харчування.

Під час першої зміни «Орлятко» символізуватиме пісенну країну, а всі п’ятеро табірних загонів будуть своєрідними музичними групами, що мандруватимуть стежками світових та вітчизняних мелодій. Цю «родзинку» незабутнього літнього відпочинку талановиті діти відразу залюбки підхопили й продемонстрували на святковому концерті неабиякі творчі здібності під гучні оплески всіх присутніх.