Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

26 червня 2019 року вчителі фізичної культури, тренери-викладачі з різних видів спорту, інструктори з фізичної культури району взяли участь в обласній Спартакіаді фізкультурних працівників серед районів області, міст обласного значення та ОТГ.

 

Змагання проходили у м. Харкові на спортивному комплексі Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

У програму обласної Спартакіади фізкультурних працівників входило 5 масових видів спорту: легкоатлетична естафета 4 по 60 м., настільний теніс, армспорт, міні-футбол та перетягування канату.

До складу збірної команди Чугуївщини входили: Гончаров Андрій — інструктор футбольного клубу “Есхар”; Кузнєцов Олег — вчитель фізичної культури Есхарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Котляр Світлана — голова громадської організації “Чугуївська районна федерація таеквон-до”; Лаврєнтьєв Віктор — тренер-викладач відділення боротьби самбо КЗ “ДЮСШ Чугуївського районної ради Харківської області”; Лисяк Олександр — викладач з фізичного виховання Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу; Моргун Олександр — старший викладач з фізичного виховання Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу; Стєбаєв Володимир — тренер-викладач відділення футболу КЗ “ДЮСШ Чугуївського районної ради Харківської області”.

За результатами змагань з масових видів спорту наші фізкультурники посіли наступні місця: легкоатлетична естафета 4 по 60 м. — 7 місце; настільний теніс — 3 місце; армспорт — 5 місце; міні-футбол — 5 місце; перетягування канату — 4 місце.

За підсумками змагань наша збірна команда району здобула п’яте загальнокомандне місце серед 12 команд-учасниць ІІ групи.