Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Микола Шошин провів нараду зі своїми заступниками, керівником апарату та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було розглянуто проблемні питання району.

 

Зокрема, щодо дотримання вимог бюджетного законодавства, підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до зими, закладів освіти – до нового навчального року. Керівника району було поінформовано про вжиті заходи щодо виконання його доручень.

З метою контролю та координації при виконанні заходів щодо підготовки району до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років створено районний штаб, який провів вже 4 засідання. Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько повідомила, що роботи з ремонту об’єктів житлового фонду, водо- та теплопостачання, внутрішньобудинкових систем, доріг проходять у плановому порядку.

Необхідно вирішити низку проблемних питань, від яких залежить стале функціонування закладів освіти, в тому числі під час опалювального періоду. На цьому наголосила начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова, яка також виокремила питання, що потребують першочергового вирішення, для кожного навчального закладу.

Голова райдержадміністрації Микола Шошин зазначив, що для підвищення ефективності виконання визначених раніше конкретних завдань відповідальним працівникам райдержадміністрації потрібно налагодити постійну взаємодію з підприємствами-боржниками, запрошувати їх на відповідні районні та обласні комісії.

«Від наповнюваності районного бюджету залежить реалізація у повному обсязі місцевих проектів, підготовка закладів освіти, охорони здоров’я, об’єктів інфраструктури  району до осінньо-зимового періоду», – підкреслив Микола Шошин.