Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Одним з пріоритетних напрямків розвитку району є будівництво та проведення капітального ремонту закладів охорони здоров’я, культури та освіти. Сьогодні очільник району ознайомився з ходом будівництва нової сучасної амбулаторії в селищі Малинівка.

 

Під час поїздки Микола Шошин поспілкувався з керівником Малинівської об’єднаної територіальної громади Миколою Семер’яновим та представниками підрядної організації ТОВ «Талмікс», які доповіли про строки завершення та відкриття будівлі.

«Я хочу ще раз нагадати, що будівництву амбулаторій на селі приділяється особлива увага, бо це державний проект, який спрямований насамперед на поліпшення надання медичних послуг сільчанам», – наголосив М. Шошин.

Далі він проконтролював хід проведення капітального ремонту Новопокровського будинку культури, який реалізується за двома програмами, – за підтримки німецького фонду GIZ та обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє». Наразі тут ведуться роботи з ремонту фасаду будівлі, приміщень та заміни внутрішніх мереж.

Керівник райдержадміністрації також оглянув ще один об’єкт, що має велике значення для мешканців селища Новопокровка, – навчально-виховний комплекс. Завдяки активній позиції батьків та підтримці голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної було виділено кошти та профінансовано в повному обсязі ремонт покрівлі, який вже виконано на 90%. Ремонт здійснено з укладанням сучасних матеріалів за новітніми технологіями з високими гарантійними строками експлуатації.

«На цьому ні районна влада, ні органи місцевого самоврядування в селах та селищах не повинні зупинятися. Спільними зусиллями ми маємо шукати різні шляхи участі в проектах, вигравати гранти, залучати спонсорську допомогу для того, щоб поліпшити та зробити безпечним перебування дітей у навчальних закладах і організувати надання освітніх послуг на високому рівні», – наголосив голова райдержадміністрації Микола Шошин.