Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Валерія Райлян повідомила про впровадження в районі медичної реформи на вторинному рівні. На території Чугуївщини закладом охорони здоров’я вторинного рівня є Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка.

 

Протягом 2018-2019 в рамках реформи тут здійснено низку організаційних заходів. Це в першу чергу встановлення сучасної системи електронного документообігу. В стаціонарних відділеннях ЦРЛ інформація про пацієнта, включаючи історію хвороби, додаткові методи діагностики та проведене лікування, вноситься в єдину базу даних.

У лікувально-діагностичному відділенні №1 впроваджується система контролю та управління потоком пацієнтів «Поліклініка без черг»: ведеться електронна черга, онлайн здійснюються записи на консультації до спеціалістів та на прийом.

В нашій ЦРЛ також впроваджується проект Світового банку щодо розвитку телемедицини. Вона застосовується у разі надання медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку, коли в закладі первинного рівня можливі консультації пацієнтів з лікарями вторинної ланки – ендокринологом, кардіологом, дерматологом, дитячими фахівцями, а також консультування хворих з передаванням додаткових обстежень (рентген, мамографія, ЕКГ та УЗД) на третинний та четвертий рівень.

Для автоматизації робочих місць лікарів, реєстратури, онлайн-записів, фінансів та інших видів звітностівпроваджується медична інформаційна система.

Поліпшенню матеріально-технічної бази закладу вторинного рівня медичної допомоги приділяється значна увага з боку районного та обласного керівництва. Так, за рахунок коштів районного бюджету придбано комплекс сучасного холодильного обладнання для патолого-анатомічного відділення лікарні на загальну суму 177,5 тис. грн та стелажі для транспортування тіл на суму 52,5 тис. грн., а також мікропланшетний рідер та мікропланшетний промивач для клініко-діагностичної лабораторії на загальну суму 230 тис. грн.

Відповідно до Районної програми соціального і економічного розвитку Чугуївського району на 2019 рік планується капітальний ремонт приміщень патолого-анатомічного відділення і реконструкція відділення екстреної (невідкладної) допомоги ЦРЛ.

Для забезпечення впровадження телемедицини та з метою покращення матеріально-технічної бази лікарні внесено зміни до Районної програми розвитку лікувальних закладів на 2015-2023 роки, якими планується придбання комп’ютерної техніки для амбулаторно-поліклінічної вторинної медичної допомоги.

До Державного фонду регіонального розвитку подано проект щодо реконструкції будівлі центральної районної лікарні.