Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков провів чергове засідання районної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень під час виборів.

 

Було обговорено питання організації виконання вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України» в частині створення належних умов для роботи дільничних виборчих комісій. Члени робочої групи – представники районних служб – доповіли за відповідними напрямами про вжиті заходи щодо забезпечення дільниць засобами протипожежної безпеки, телефонного зв’язку, електропостачанням, дотримання санітарно-гігієнічних умов.

Охорону бюлетенів під час їх транспортування та зберігання протягом кількох діб у приміщенні ДВК здійснюватимуть поліцейські. Тому з керівниками органів місцевого самоврядування було детально відпрацьовано організаційні моменти щодо місцезнаходження та умов перебування правоохоронців.

Приділялася також увага і відповідності приміщень для голосування потребам громадян з обмеженими фізичними можливостями.

«Отже, все  необхідне зроблено, район до виборів повністю готовий, – підсумував Григорій Танков. – Маю надію, що процес волевиявлення пройде прозоро та у законному руслі».