Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про це повідомив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

 

«На базі Харківського обласного військкомату  триває комплексна інформаційно-роз’яснювальна робота з кандидатами для проходження служби за контрактом. Незважаючи на сезон відпусток та відпочинку, щодня до військової установи прибувають потенційні воїни з різних районів області й міста Харкова», - зазначив військовий комісар.

Він розповів, що впродовж візитів чоловіки та жінки вивчають особливості служби у війську, знайомляться з армійськими професіями, спілкуються з представниками  бойових частин Збройних Сил України, спеціально відряджених до Харкова.Так, кращі воїни з поважним послужним списком демонструють презентаційні відеоролики своїх підрозділів, на власному прикладі розповідають про перспективи просування кар’єрними сходинками, розкривають нюанси грошового забезпечення тощо.

Офіцери РВК також відвідують промислові підприємства, навчальні заклади, розгортають у містах та селищах області агітаційні намети, де розповідають про переваги служби за контрактом.

«За підсумками комплексної інформаційно-роз’яснювальної роботи  цього місяця ми плануємо направити до війська понад 140 контрактників, - розповів Юрій Калгушкін. - При цьому в нашому регіоні очікується справжній гендерний рекорд – відразу 25 дівчат у липні виявили бажання вдягти військові однострої».

Чергову команду новобранців-контрактників до навчальних центрів Збройних Сил України для опанування військових спеціальностей планують відправити наприкінці липня.