Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Робота у напрямку формування в людей навичок відповідального батьківства та недопущення випадків соціального сирітства є одним із завдань Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Вагітна жінка або жінка, яка народила дитину і перебуває у складних життєвих обставинах (відсутність житла, конфлікти у родині), може отримати шанс на збереження сім’ї і повноцінне материнство та бути влаштованою до центру матері та дитини.

Цільовою групою Харківського обласного центру матері та дитини є жінки на сьомому-дев’ятому місяці вагітності та матері з дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку, та можуть стати причиною відмови матері від дитини.

Сьогодні представниками Чкаловської селищної ради та фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштовано   одиноку матір з двома малолітніми дітьми із смт Чкаловське до Харківського обласного соціального центру матері та дитини, де протягом року вона отримуватиме кваліфіковану психологічну та юридичну допомогу, а також проходитиме соціальну реабілітацію. Таким чином жінка отримала шанс на збереження сім’ї.