Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

21 липня голова ХОДА проголосувала на позачергових виборах народних депутатів України.

 

Говорячи про хід голосування в Харківській області, керівниця Харківської ОДА відзначила, що всі дільниці регіону відкрилися вчасно й на даний момент не зафіксовано системних порушень виборчого законодавства. Явка виборців на дільницях пожвавлюється та за останніми даними наближується до позначки в 20%.

«Сьогодні - відповідальний день для держави, адже ми обираємо не просто депутатів до Верховної Ради України, ми визначаємо вектор розвитку держави на найближчі роки, - підкреслила Юлія Світлична. - По суті, парламент обирає та визначає, яким буде уряд. Сьогодні проголосувала за професіоналізм, за енергію та зміни, яких очікують люди. Україні потрібна виважена та ефективна економічна політика, турбота про людей – не на словах, а на справах та справжня боротьба з корупцією. Сподіваюся, що українці сьогодні з відповідальністю віднесуться до свого вибору, а кандидати в депутати виконуватимуть обіцянки, які давали впродовж усього виборчого процесу, та виправдають довіру людей».

Голова ХОДА також наголосила, що позиція облдержадміністрації щодо проведення виборчого процесу в області принципова: все має відбуватися максимально прозоро та у відповідності до закону. Юлія Світлична відзначила, що про цю позицію керівництва області поінформовані всі органи, які задіяні в процесі. Керівниця області закликала всіх жителів регіону проявити громадянську позицію та в разі виявлення порушень на дільницях звертатися до Національної поліції.