Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Керівники структурних підрозділів ХОДА проведуть прийом громадян у Чугуївському районі

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Хід медреформи в регіоні обговорили на розширеній нараді, що відбулась під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка. У заході в Харківському національному медичному університеті взяли участь представники районних адміністрацій та закладів охорони здоров’я області.

 

«Такі неформальні загальнообласні зустрічі ми започаткували ще на старті медичної реформи – і вони дали гарний результат. Це можливість почути питання, які виникають на місцях, та надати відповіді безпосередньо учасникам процесу реформування», - зазначив Михайло Черняк.

За його інформацією, на даний момент в області підписано майже 2 млн декларацій між сімейними лікарями та пацієнтами. За підсумками наради була визначена задача – завершити приписну кампанію до кінця жовтня.

«Ми відзначаємо, що сьогодні вже виникає певна конкуренція за пацієнтів: договори з Національною службою здоров’я підписали 12 закладів приватного сектору і ФОПів. Приватний сектор бачить перспективу в співпраці з НСЗ, для комунальних закладів це ще один привід оптимізувати свою роботу, щоб бути конкурентоздатними і, відповідно, фінансово забезпеченими», - зауважив заступник голови ХОДА.

Також він зупинився на питанні автономізації закладів охорони здоров’я: некомерційними комунальними підприємствами вони повинні стати до кінця року.

«Загальна концепція функціонування закладів не змінюється. Ми маємо завершити автономізацію в повному обсязі та оптимізувати мережу закладів», - підкреслив Михайло Черняк.

Також у ході наради детально розглянули питання забезпеченості закладів охорони здоров’я комп’ютерною технікою, впровадження телемедицини, створення та подальшу роботу госпітального округу на території області, фінансування закладів в умовах реформування.

Серед найближчих завдань, які були визначені за підсумками наради для менеджменту підприємств, - оптимізація структури і штатного розкладу, удосконалення матеріально-технічної бази, впровадження інформаційних технологій у роботі тощо.