Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

1 серпня пройшло навчання працівників райдержадміністрації, яке відкрила та провела керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман. У занятті взяла участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова.

 

Розпочав навчання керуючий справами виконавчого апарату райради Олег Шалімов, який нагадав присутнім вимоги до документів, які розробляються держслужбовцями для розгляду на пленарних засіданнях ради. А головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Аліна Заболоцька у своєму виступі торкнулася підготовки наказів керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

З новим положенням про систему професійного навчання посадовців ознайомила Тетяна Прядка – начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Лучников в рамках теми «Про основні способи захисту і загальні правила поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації» докладно розповів про можливі НС саме в нашому районі та конкретні дії в разі їх виникнення.

Цікавий екскурс в історію вітчизняної символіки здійснила начальник відділу масових комунікацій райдержадміністрації Марина Отченашко.

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Кулешова поінформували про програму Рєпінських днів, пов’язаних зі святкуванням 175-річчя від дня народження великого художника, та про участь державних службовців у цих заходах.