Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На оперативній нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков, було висвітлено низку важливих питань.

 

Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько розповіла, що на сьогодні підготовка до зими у цілому по району становить близько 70 %, тож роботи на об’єктах – у розпалі.

А ось у навчальних закладах, як зазначила начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова, вже виконано всі ремонтні роботи. Комісією у складі представників райдержадміністрації, районної ради, відповідних служб протягом поточного тижня буде проведено огляд їх готовності.

За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Бурейко, зведений бюджет за 7 місяців виконано на 98 %, районний – на 87 %. Є певні труднощі із забезпеченістю видатків з енергоносіїв в освіті. 

Про стан справ в аграрній галузі доповіла начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Галина Олексієвець: завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур, аграрії готуються до сівби озимини.

На нараді було також обговорено питання у медичній, соціальній та культурній галузях, щодо запланованих у районі проектів, надання адміністративних послуг.