Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Нею завершився сезон цього року в районному дитячому оздоровчому закладі. Закриття зміни – це завжди важлива, цікава й трохи сумна подія. Діти прощаються з новими друзями, улюбленим загоном, а також з безтурботним відпочинком.

 

У таборі працівниками та їх підопічними прожито маленьке життя. Всю зміну в «Орлятку» панували веселощі й метушня, кожен день був наповнений цікавими подіями та заходами.

На святковій лінійці в день закриття зміни та оздоровчого сезону педагогічний колектив та діти згадали усе найкраще, що сталося з ними протягом зміни, подякували всім, хто допоміг «Орлятку» відкритися та працювати.

Заступник голови районної державної адміністрації Валентина Волоцкова привітала присутніх, подякувала всім працівникам табору за професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість і нагородила кращих грамотами за організацію відпочинку дітей.

Традиційно були нагороджені грамотами та подарунками діти, які брали активну участь у житті табору, і переможці творчих та спортивних змагань.

Несподіванкою став подарунок табору від дітей. Кожен загін напам’ять про себе подарував власноруч намальовану картину. Діти запропонували відкрити в «Орлятко» картинну галерею.

Після лінійки свято не закінчилось. На всіх чекав великий концерт «Прощальний танець», вогнище з піснями та сюрприз від вожатих – фільми про життя у таборі.