Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За дві зміни в районному дитячому таборі «Орлятко» оздоровлено майже 200 юних мешканців не лише Чугуївщини, а й інших районів Харківщини. Про це повідомила заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова.

 

Керівники і педагоги «Орлятка» створили всі необхідні умови для зміцнення здоров'я, цікавого й корисного дозвілля, творчої самореалізації дітей. До цього слід додати ще любов працівників до підростаючого покоління, увагу до його інтересів та креативні сучасні підходи у вихованні. Різноманітні танцювальні, вокальні, творчі конкурси, флешмоби, мюзикли, концерти, екскурсії – все це про будні табору, що робило кожен день в ньому незабутнім. Першу зміну назвали вокальною, другу – танцювальною. Всі вихованці мали змогу проявити себе, показати свій талант. Вперше в історії «Орлятка» тут можна було також навчитися туристичним навичкам.

Безперечно, наголосила В. Волоцкова, головним завданням керівництва було створення комфортних і якісних умов для безпечного перебування в закладі. Для цього було проведено низку необхідних заходів: виконано всі умови Держпродспоживслужби та всі інженерно-технічні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки, дотримані санітарно-гігієнічні норми, вжиті організаційні заходи з підготовки до літнього відпочинку.

Вона також зауважила, що харчування в таборі було на найвищому рівні. Годували дітей п'ять разів на день: сніданок, обід, полудень і дві вечері. Кухарі стежили за тим, щоб страви були свіжими, корисними й поживними.Якість продуктів, які надходили на харчоблок, знаходилася під постійним санітарно-гігієнічним контролем.

«Літній оздоровчий сезон 2019 року завершено успішно. Ми всі дуже сподіваємося, що улюблений багатьма дітьми табір «Орлятко» й надалі продовжить свою роботу, і районною владою буде зроблено все необхідне для подальшого функціонування цього закладу. Робота з підготовки до оздоровчого сезону 2020 року розпочалася вже сьогодні», – розповіла заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова.

Наостанок вона подякувала всім небайдужим людям та керівникам підприємств району за вагому дієву підтримку в організації роботи «Орлятка»: приватному підприємцю Олександру Зачепилу, народному депутату України Дмитру Шенцеву, Малинівському селищному голові Миколі Семир’янову; керівникам АФ «Зоря» Леоніду Лисаченку, ПрАТ «Чугуївський агросервіс» Сергію Горлачову, СТОВ «Маяк» Володимиру Шаровкіну, АФ «Гракове» Олександру Кривцуну, ТОВ «Прайм» Віталію Тищенку, АК «Слобожанський» Олегу Прикоті, АФ «Базаліївський колос» Василю Калгану.