Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні відбулося чергове засідання Конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка.

 

Її голова заступник начальника управління – начальник загального відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитро Бондаренко повідомив, що бажання взяти участь у конкурсі виявили два інститути громадянського суспільства – Чугуївська районна організація Товариства Червоного Хреста України та Чугуївська районна організація ветеранів України. І на першому етапі необхідно провести індивідуальну оцінку наданих конкурсних пропозицій.

Оцінювання відбувалося за такими критеріями, як відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу, та адміністративно-територіальному рівню виконання програм, тобто потребам мешканців Чугуївського району.

Ці та інші питання члени комісії обговорили з головами громадських організацій Валерієм Горовенком та Світланою Скрипник.

За підсумками підрахунку голосів та голосування комісією було прийнято рішення допустити обидва громадських об’єднання соціального спрямування до участі у другому етапі конкурсу, який заплановано провести 13 серпня.  Він передбачає відкритий захист конкурсних пропозицій.