Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Прийом громадян

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У приміщенні Харківського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за участю директора Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени Хватинець та заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової відбувся круглий стіл.

 

Темою обговорення було питання консолідації зусиль щодо профілактики шкідливих явищ, які негативно впливають на стан здоров’я молоді.

У заході також взяли участь директор Харківського обласного соціального гуртожитку Олена Розпотнюк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Альхімович, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кабанова, старший інспектор ювенальної превенції Чугуївського відділу поліції Олександр Настенко.

Олена Хватинець підкреслила, що у процесі профілактики шкідливих звичок та негативних проявів необхідно створити стійку мотивацію на здоровий спосіб життя, щоб знання молоді про це стали переконаннями.

«Завдання усіх суб’єктів соціальної роботи у сфері запобігання виникненню шкідливих звичок та негативних явищ полягає у формуванні відповідального та свідомого суспільства, де життя та здоров’я є найбільшою цінністю», – відзначила Валентина Волоцкова.

Під час засідання круглого столу учасники винесли на розгляд пропозиції щодо покращення ефективності взаємодії між суб’єктами соціальної роботи. Було обговорено їх повноваження та завдання, визначено пріоритетні завдання у цій сфері.