Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, Міністр енергетики Литви Жигімантас Вайчюнас та Посол Литви в Україні Марюс Януконіс розглянули напрацювання та подальші актуальні напрями партнерства у відновлюваній енергетиці.

 

Литва, зокрема, – стратегічно важливий для України партнер у розвитку «чистої» енергетики. Так, за даними «Eurostat» Литва досягла своєї національної мети – 23% «зеленої» енергії до 2020р., і вже у 2017р. ця частка становила більше 25 %.

«При цьому серед першочергових напрямів співпраці України та Литви – розвиток біоенергетики для заміщення споживання газу», - повідомив С.Савчук.

«Беручи за основу успішний досвід Литви у генерації тепла із біомаси та принципи роботи «Baltpool», ми розробили законопроект щодо запровадження прозорої та конкурентної електронної системи торгівлі твердим біопаливом в Україні», - наголосив голова.

Також під час зустрічі сторони обговорили інші законодавчі зміни, спрямовані на розвиток «зелених» проектів в Україні. Особливу увагу було приділено питанню запуску аукціонів.

Водночас литовські компанії вже активно працюють на українському ринку.

За підсумками зустрічі сторони домовилися продовжити взаємовигідну співпрацю та опрацювати наступні питання: шляхи запровадження спільних механізмів фінансування підготовки «зелених» проектів; обмін досвідом щодо програм підтримки домогосподарств у використанні відновлюваних джерел енергії, зокрема, щодо встановлення СЕС; залучення литовських компаній на український ринок для запуску проектів із виробництва тепла для заміщення газу.