Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сектор цивільного захисту райдержадміністрації нагадує жителям краю про необхідність бути обережними з вогнем, аби не сталося біди. Так, 29 серпня 2019 року на стрілецькому полігоні в Клугино-Башкирівці виникла пожежа.

 

Незважаючи на заходи, які було вжито, пожежу, епіцентр якої знаходився посередні плавнів, військовим погасити не вдалося. Густий очерет, болотиста торф'яна місцевість не давала можливості підійти до вогню. Загроза була ще й в тому що на торф'яному ґрунті можна було провалитися, а іноді там вибухали розірвані боєприпаси. Тому пожежа посилювалася і вже 30 серпня перекинулася до лісу. Величезна димова завіса накрила Малинівку. Дим та попіл у повітрі відчули і побачили навіть мешканці Чугуєва.

З ранку 30 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков провів термінову оперативну нараду, на які були визначені першочергові заходи щодо ліквідації пожежі. Вже по обіді відбулося спільне засідання місцевих комісій ТЕБ та НС Чугуївського району і керівництва Малинівської селищної ради. На засідання були запрошені представники лісництва, районного відділу ДСНС, військові. Спільно вони відпрацювали план роботи щодо гасіння пожежі.

Було очевидно що без повітряної допомоги загасити вогонь не вдасться. Тому начальник Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Володимир Назаренко звернувся до обласного керівництва ДСНС, і на приборкання пожежі був направлений спеціалізований вертоліт.

Після кількох годин боротьби з вогнем його призупинили. Однак ще й вночі рятувальники спостерігали за пожежею, що не дати їй розповсюдитися. На ранок 1 вересня вогонь вдалося загасити, й значно зменшилося виділення диму.

Пам’ятайте, що зараз пожежний рівень залишається дуже високим, тому відвідування хвойних лісів заборонено.