Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У рамках обласного конкурсу мініпроєктів «Разом у майбутнє» Чугуївщина в поточному році отримала сімнадцять перемог. Переважну більшість з цих проєктів вже успішно реалізовано. Сьогодні відбулося відкриття кількох з них.

 

Символічно, що саме у День знань відкрився красень-кабінет з історії та географії у Кам’яноярузькому НВК. Кошти, на які придбано сучасне мультимедійне обладнання та меблі для нього, виділено з обласного та сільського бюджетів, а також зібрано громадською організацією – ініціатором ідеї. А вже ремонт класу здійснено за фінансової підтримки підприємця-спонсора Олександра Зачепила.

В урочистій обстановці за участю першого заступника голови райдержадміністрації Григорія Танкова і секретаря Кам’яноярузької сільської ради Ольги Михайлової депутат обласної ради Дмитро М’ягкий вручив заступниці директора навчального закладу Валентині Андрєєвій відповідний сертифікат. Після цього посадовці ознайомилися зі створеними тут умовами для учнів та вчителів.

Ще один здобуток кам’яноярузьців – оригінальний рекреаційний куточок в мальовничій місцевості біля тутешньої відремонтованої криниці «Кочки», поруч з якою облаштовано затишні альтанка та ажурний місток, що вже користується великою увагою молодих подружніх пар зі всієї Чугуївщини. Слід додати, що така рукотворна краса також є результатом перемоги в конкурсі «Разом у майбутнє».     

Цю романтичну місцину надзвичайно полюбляє й відомий художник, активний громадянин та палкий патріот рідного краю Олексій Михайлов, який і цього дня створював тут милі серцю пейзажі. Григорій Танков вручив самобутньому митцю Почесну грамоту облдержадміністрації за значний внесок у духовний розвиток, культурну спадщину регіону.

«Це надзвичайно важливий для району, бо він перший, приклад створення у рамках популярного обласного конкурсу рекреаційного проекту. Іншим громадам теж слід якомога активніше переймати й втілювати такий позитивний досвід», – висловив загальну думку присутніх  Григорій Танков.

А в Новопокровці значні перетворення у рамках зазначеного конкурсу відбулися в місцевому будинку культури, де віднині модернізовано фасад цього осередку громадського життя.

Крім того, за рахунок міжнародного гранту, тут капітально облаштовано туалетні кімнати та виконано євроремонт на другому поверсі.

Завдяки перемозі в конкурсі «Разом у майбутнє» вдалося також поліпшити водозабезпечення мешканців села Роздольне, яке входить до складу цієї селищної ради.

Останнім пунктом, де побувала поважна делегація цього дня, став Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Тут  завдяки ініціативі мосьпанівської громадської організації «Наш дім – Мосьпанове» вдалося втілити ще один проєкт у рамках заходів з підвищення доступності якісної медицини для сільчан. Головний лікар Тетяна Черевань продемонструвала придбані вкрай необхідні медикаменти та обладнання, що дозволяють медпрацівникам ефективніше здійснювати необхідні профілактичні та лікувальні процедури у разі екстреної допомоги пацієнтам.