Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

2018-2019 навчальний рік був визначним для освітян, бо розпочалося повномасштабне впровадження Нової української школи та перехід загальної середньої освіти на 12-річний термін начання.

 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова, говорячи про реалізацію цієї новації на Чугуївщині, насамперед згадала слова видатного українського педагога Василя Сухомлинського: «У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися». Саме ця ідея сьогодні відроджується в Новій українській школі.

Для її потреб, сказала вона, та підвищення кваліфікації вчителів перших класів у районі в минулому навчальному році було залучено 1 млн. 300 тис. грн. Ці кошти дали змогу забезпечити створення нового освітного середовища для першокласників та підготовку вчителів до роботи в нових умовах.

Нова школа – це не тільки нові меблі, сучасне комп’ютерне забезпечення та дидактичні матеріали, а головне – це вмотивований, сучасний учитель. В перших класах працювали 15 вчителів. Адміністративний та методичний супровід освітнього процесу здійснювали 11 керівників закладів загальної середньої освіти та їх заступники з навчально-виховної роботи.

У цьому навчальному році прийдуть до школи 240 першокласників. Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти, на реалізацію завдань нової школи виділена субвенція з державного бюджету у сумі 672,5 тис. грн. на придбання сучасних меблів (40%), дидактичних матеріалів (25%), комп’ютерної техніки (35%). Перші класи забезпечені одномісними партами та стільцями, обладнане робоче місце вчителя, створене нове освітнє середовище. Пройшли курсову підготовку вчителі, які будуть працювати в перших класах.

Сьогодні ми вже можемо впевнено сказати, що у районі успішно стартувала нова українська школа, підсумувала Т. Бєлєвцова.