Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Григорія Танкова в Кочетку пройшло чергове засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

 

У засіданні також взяли участь Кочетоцький селищний голова, керівники Комплексу водопідготовки «Донець» відокремленого підрозділу комунального підприємства «ХАРКІВВОДОКАНАЛ», КП «Обласний інформаційно-технічний центр» та підприємець О. Ананьєв. Присутніх  заслухали щодо стану справ з підготовки до опалювального сезону.

Так, керівник обласного інформаційно-технічного центру розповів про готовність теплового господарства селища Кочеток. Він підкреслив, що теплові мережі тут вкрай зношені та потребують заміни. На теперішній час продовжуються роботи щодо часткової заміни мереж на критичних ділянках. Планові роботи вже закінчено на 80%.

О. Ананьєв повідомив, що нині підготовлено до зими 100% багатоквартирних житлових будинків, проведено роботи щодо часткового ремонту покрівель, цоколів, під'їздів, замінено ділянки внутрішніх мереж.

Про стан водопровідного та каналізаційного господарства поінформував селищний голова О. Світайло. Планові роботи щодо ремонту водопровідних та каналізаційних мереж майже завершено. Однак щороку у мешканців правої частини селища виникає проблема зі сталим постачанням води. Частковий ремонт водогону не вирішує питання – потрібно замінити майже 400м труби. Кочетоцька селищна рада трубу придбала, але тепер виникли труднощі з її укладанням через відсутність відповідної техніки та фахівців. Наразі розробляється план заходів для здійснення цього завдання.

Крім того, на засіданні обговорили роботу підприємств житлово-комунального господарства з найбільшими боржниками, проведення претензійно-позовної роботи, укладання договорів реструктуризації.