Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Службою у справах дітей райдержадміністрації підготовлено розпорядження про організацію і проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок». Розроблено графік його проведення.  

 

Захід має на меті надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

«Урок» проводиться відповідно до вимог статті 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», статті 19 Закону України «Про охорону дитинства»,  ст. 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Під час  профілактичного заходу планується обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, та вживання заходів щодо надання дітям із цих сімей адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду.

Фахівці також сприятимуть охопленню навчанням усіх дітей, переміщених з тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції.