Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Головні питання - заходи, спрямовані на збереження лісових ресурсів, та притягнення до відповідальності порушників відповідного законодавства.

 

Участь у нараді взяли керівники ГУ Національної поліції в Харківській області, обласного управління Служби безпеки України, прокуратури, Державної екологічної інспекції.

«Керівникам усіх структур поставлена чітка вимога щодо контролю за ситуацією в усіх районах області. Розвиток лісового господарства, збереження лісів у державній власності – це одна з умов сталого економічного і соціального розвитку області. Очевидно, що є низка проблемних питань у діяльності лісгоспів, іноді їх діяльність знаходиться поза межами закону. Вирішувати це потрібно системно та рішуче, залучаючи до роботи, в тому числі, і громадськість», - зазначила Юлія Світлична.

Також голова ОДА наголосила на необхідності оперативного та всебічного розслідування справ та притягнення порушників закону до відповідальності, а також вимагає у цьому питанні активізації діяльності підрозділів внутрішньої безпеки правоохоронних органів.

За інформацією правоохоронців, вже організована система моніторингу щодо протидії незаконній вирубці лісів, на даний час проходять слідчі дії по низці справ щодо незаконних вирубок на території регіону. До Єдиного реєстру досудового розслідування внесено близько 100 кримінальних проваджень, частину з них вже спрямовано до суду.

По інших справах проводяться слідчі дії, встановлюються факти зловживання посадовцями службовим становищем при заготівлі та реалізації деревини. Найближчими днями особам, причетним до протиправної діяльності, буде вручено повідомлення про підозру.