Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков разом з  начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Галиною Олексієвець ознайомилися з ходом польових робіт у господарствах Чугуївщини.

 

«Сьогодні для ТОВ «Агрофірма Рєпіна» та ПрАТ «Чугуївський агротехсервіс» – визначний день, – сказав, не приховуючи задоволення, їх керівник, досвідчений господар Сергій Горлачов. – Адже нарешті ми придбали чудовий імпортний трактор «FEND» з кількома причепними агрегатами, один з яких ось зараз здійснює глибоке розпушування ріллі до 40 см. Тож віднині оброблятимемо поля виключно безвідвальним методом, який має беззаперечні переваги. До речі, в цілому витрати на нову ефективну техніку, окрім зазначеної, склали близько 15 мільйонів гривень – така динаміка триватиме й надалі».

«Працювати на такій техніці – справжня насолода, адже комп’ютерна програма забезпечує найоптимальніший варіант поставленої мети, тож у комфортній кабіні трактора можна й кави випити, тримати діючий процес під контролем», – поділився своїми враженнями місцевий механізатор Геннадій Ткачов, який опанував закордонний трактор.

У ході діалогу з керівником району С. Горлачов повідомив, що найближчим часом буде проведено агротехнічний аналіз ґрунту, а також листовий аналіз вирощеної продукції з кожного окремого поля, що дозволить найбільш ефективно визначити дозовану кількість та «меню» при внесенні необхідних поживних речовин.

А вже на іншому лані посадовці побачили косовицю зернової кукурудзи.

«На жаль, втратили десь третину запланованого врожаю, – поскаржився агроном Микола Шевердін, – бо протягом літа не було дощів, через посуху й зазнаємо втрат. Все ж гадаю, що зберемо  десь до 50 центнерів з гектару, але впевнений, що потрібно терміново відроджувати розгалужену меліорацію й опановувати крапельне зрошення полів, аби не залежати від примх природи. Тоді віддача нашого найкращого у світі чорнозему буде в кілька разів вищою».

«Як бачимо, наразі в районі зібрано третину соняшнику, розпочалася косовиця кукурудзи та сівба озимих пшениці й ріпаку, – прокоментував  хід польових робіт Григорій Танков. – Аграрії певною мірою ризикують, проте саме зараз найоптимальніший термін сівби, і вони сподіваються, що довгоочікувані дощі дозволять насінню добре розвинутися та дати добрі сходи. Сільгосптоваровиробники Чугуївщини вкотре підтверджують свою високу репутацію, діють злагоджено й відповідально, тож очікуємо на вагомий доробок».