Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

6 вересня голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилася з результатами проведених у закладі робіт.

 

Комплексне відновлення будівель перинатального центру розпочалося близько 8 місяців тому. Раніше капітальні ремонти тут ніколи не проводилися, при тому, що деякі будівлі закладу – 1910-1912 років будівництва.

Капітальні роботи стартували у закладі в минулому році. Кошти на їх проведення були виділені з обласного бюджету, а також Європейським інвестиційним банком у рамках Надзвичайної кредитної програми відновлення України.

Юлія Світлична оглянула відремонтовані пологове та реанімаційне відділення та клінічну лабораторію, розташовані в 1-му корпусі перинатального центру.

«У Харківській області укріплення гуманітарної сфери - це пріоритет. У цьому році ремонтні роботи проводяться більше ніж на 70 об’єктах охорони здоров’я. І обласний перинатальний центр - серед них. Це дуже важливий для регіону заклад: кожного року тут з’являються на світ понад 3 тисяч дітей. При цьому комплексного ремонту тут не проводилося з моменту введення в експлуатацію будівель. Змінюємо ці підходи. Залучаємо для проведення робіт не тільки кошти обласного бюджету, а й можливості міжнародних організацій. У цьому році було капітально відремонтовано будівлю 1-го корпусу центру: замінено фасад, вхідну групу, вікна, оновлено мережі, встановлено енергоощадне освітлення. Також для закладу закуплені нове обладнання та меблі», - розповіла Юлія Світлична.

Директорка центру Нана Пасієшвілі зазначила, що проєктом не було передбачено роботи з облаштування вентиляції та системи подавання кисню в будівлі. З проханням вирішити це питання звернулися до голови ХОДА.

«Ми дуже вдячні Юлії Олександрівні, яка відгукнулася на наше прохання, і кошти на проведення робіт були виділені. Найближчим часом роботи будуть виконані. Раніше не могли дотримуватися температурного ланцюжка: в палатах повинна бути одна температура, в пологових залах або у приміщеннях з недоношеними дітками  - інша. Завдяки обладнанню систем вентиляції та кисню ми зможемо привести все у відповідність до норм та створити комфортні умови для пацієнтів», - пояснила Нана Пасієшвілі.

Окрім капітального ремонту 1-го корпусу, в рамках програми ЄІБ було відремонтовано фасади 3-го та 4-го корпусів перинатального центру. За кошти обласного бюджету також було замінено покрівлю 4-го корпусу.

«Також за кошти обласного бюджету в нас було суттєво оновлено матеріальну базу: закуплені операційні столи та лампи, операційне обладнання, функціональні ліжка, пеленальні столики, приліжкові тумби та інше. Таку увагу ми відчуваємо вперше», - зазначила директорка центру.

Нагадаємо, загалом у рамках проєкту ЄІБ на Харківщині ремонтують 13 медзакладів обласного підпорядкування. У цілому на це спрямовано майже 200 млн грн.