Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

5 вересня 2019 року службою у справах дітей Харківської облдержадміністрації  разом з Харківським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було  проведено засідання круглого столу.

 

 У заході взяли участь завідувач сектору у справах релігій Харківської обласної державної адміністрації Ольга Чернявська, директор Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія» Алла Трохименко, менеджер проектів МБО «Партнерство «Кожній дитині» Лариса Стрига, президенти БФ «Волонтери: Дорослі – Дітям» Вікторія Тищенко, благодійної організації підтримки громадських ініціатив «Розвиток» Олена Кокіна, представники релігійних конфесій, заступники голів ОТГ, працівники служб у справах дітей, ЦСССДМ. Серед них – і начальник служби у справах дітей Чугуївської райдержадміністрації та директор Чугуївського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Розглядалася тема «Роль неурядових організацій в підтримці органів влади щодо розвитку сімейних форм виховання та впровадження послуги патронату над дитиною»

Метою зустрічі було обговорення питань щодо ролі неурядових організацій в підтримці органів влади; впровадження послуги патронату над дитиною і ролі релігійних організацій у збереженні традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї, підтримці сімейних форм виховання дітей.

Було приділено увагу розвитку сімейних форм виховання та впровадження реформи ДІ саме в Харківській області, результативності реалізованих громадськими організаціями загальнонаціонального та місцевого рівнів проектів, розумінню пріоритетів державної політики в сфері захисту інтересів дитини.