Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

5 вересня 2019 року фахівці Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрічалися з матерями і дружинами загиблих учасників АТО. Спілкувалися, ділилися спогадами.  

 

Жінки говорили про спільне: біль і пам’ять, які живуть в їх серцях, радість материнства та дитинство загиблих синів, нинішні клопоти та намагання знайти в собі сили, щоб жити далі. Наснагу дають їм діти й онуки, вони радіють кожному дню, проведеному з рідними.

А ще допомагає відволіктися від гірких роздумів якесь захоплення. Наприклад, Ельвіра Шкарбун захоплюється алмазною вишивкою, має вже декілька картин. Надія Кодацька у вільний час займається випічкою. Всі вони такі різні і в той же час однакові, бо згуртувало їх горе – втрата синів та чоловіків, які віддали свої життя за Батьківщину.

Спілкуючись за телефоном, зустрічаючись на заходах, концертах, заняттях, жінки підтримують одна одну та надихають. Разом вони виконували вправи для зняття стресу та емоційної напруги, писали один одному побажання на сердечках. В більшості побажань було слово «мир», бо саме вони знають йому ціну.

  

Довідково. Райдержадміністрацією з 2014 року надаються соціальні послуги членам родин учасників АТО.

У 2016 році центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була створена фотовиставка «З Україною в серці», присвячена бойовим будням військовослужбовців та соціальній роботі з учасниками антитерористичної операції. Частину цієї виставки складають світлини загиблих в АТО, які надали рідні бійців.