Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Черговий виїзд комісія у складі фахівців райдержадміністрації для перевірки здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади здійснила цього разу до виконкому Кочетоцької селищної ради.

 

Було проведено ґрунтовний аналіз за всіма напрямками – у сфері соціально-економічного та культурного розвитку, фінансів, торгівлі, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров'я, фізкультури і спорту, регулювання земельних відносин, соціального та цивільного захисту населення.

У результаті з’ясовано основні проблеми селища, які мають здебільшого об’єктивний характер. Це передусім ненадходження значної суми коштів до бюджету через несплату податків комунальним підприємством «Вода»; необхідність ремонту будівлі амбулаторії; неповна завантаженість (лише на чверть від проектної потужності) загальноосвітньої школи.

Також зафіксовано окремі факти порушення правил торгівлі у місцевих магазинах: виявлено прострочені молочні продукти, відсутність позначки про проходження чергового профілактичного медогляду у санітарній книжці продавця. Є невирішені питання щодо організації надання послуги з опалення у багатоквартирних будинках, вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору.

Але в цілому роботу Кочетоцької селищної ради оцінено на достатньо високому рівні. Відзначено добру роботу у селищній раді уповноваженої особи з прийому документів для нарахування усіх видів соціальних допомог. Профінансовано у достатньому обсязі заклад дошкільної освіти, за рахунок коштів селищної ради учні пільгових категорій та першого класу забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням. Вчасно поповнюються бібліотечні фонди. Також у Кочетку створено умови для розвитку фізичної культури та спорту: у селищі розташовано 19 спортивних споруд, працюють секції ДЮСШ, на базі Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу проводяться різноманітні змагання.  

На підбитті підсумків перевірки, яке провела заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, членами комісії було надано слушні поради та пропозиції, спрямовані на усунення виявлених порушень.

Валентина Волоцкова подякувала Кочетоцькому селищному голові Олександрові Світайлу та активу селища за плідну співпрацю і швидке вирішення поточних проблем.