Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Наприкінці серпня 2019 року на стрілецькому полігоні поблизу Клугино-Башкирівки сталося загоряння очерету і сухої трави. Спекотна погода та вітер сприяли розповсюдженню вогню, який згодом перекинувся на торф'яні ділянки полігону.

 

Горіння у подібних випадках викликає густий смог, який несе шкоду здоров'ю населення, особливо дітям та людям з хронічними захворюваннями дихальної системи. В даному випадку найбільше потерпають від диму, крім жителів населеного пункту безпосередньо біля полігону, мешканці Чугуєва, Малинівки і Коробочкиного.

За інформацією спеціалістів сектору цивільного захисту райдержадміністрації, під час ліквідації пожежі виникли труднощі, оскільки загорівся торф. Гасіння пожежі на торф'яній території дуже складна й тривала робота, і потреба води в цьому випадку величезна. У той же час техніка не може підійти до вогню, бо заважають місця, де торф горить під землею, і в них створюються провалля. Простягнути пожежні рукави неможливо – вони просто горять. Навіть максимальний напір води не досягає ділянок займання.

Крім того, іноді вибухають боєприпаси, які не розірвалися під час проведення військових навчань.

Не зважаючи на все це, місцеві органи влади та Міністерство оборони, рятувальники військових та цивільних служб вживають всіх можливих заходів, аби зарадити стихійному лиху. Задля ліквідації пожежі вже двічі використовувався пожежний вертоліт. Рятувальники працюють цілодобово.

Станом на 11 вересня 2019 року на гасіння пожежі було залучено 2 одиниці інженерної техніки, пожежний танк, 4 пожежні машини військових частин Чугуївського гарнізону, 3 – районного відділу ДСНС і 3 машини технічного забезпечення (цистерни для підвозу води).

А сьогодні з ранку вже працюють 14 пожежних машин. На торфовищі ще є ділянки задимлення, проте вогонь уже не розповсюджується. Однак повністю впоратися з пожежею допоможе лише рясний дощ.