Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні відбулося позачергове спільне засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району і Чугуївської міської ради, а також представників Малинівської і Чкаловської селищних рад.

 

Головували на засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков та заступник міського голови Ігор Кащавцев.

З першого питання щодо пожежної ситуації на полігоні було заслухано начальника районного відділу Головного управління ДСНС України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Володимира Назаренка, який доповів про хід робіт з ліквідації пожежі та про сили і засоби, залучені до гасіння пожежі та припинення розповсюдження продуктів горіння (диму).

Далі начальник Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Максим Кривогуз оголосив протоколи досліджень повітря у сел. Малинівка та с.Коробочкине. Службою також вивчаються проби повітря у селищах Есхар і Новопокровка. На підставі складених протоколів ним було запропоновано у зв'язку з перевищенням у повітрі нормативу з ангідриду сірчистого припинити учбовий процес у навчальних та дошкільному закладах Малинівки.

Місцевими комісіями було прийнято спільне рішення: продовжити роботи з ліквідації пожежі на військовому полігоні; у зв'язку із загрозою для здоров'я дітей рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації сприяти вирішенню питання щодо припинення учбового та виховного процесів в Малинівському ліцеї № 2 та дитячому садку Малинівки до тих пір, доки не поліпшаться показники досліджень повітря у цих місцях. Управлінню Держпродспоживслужби доручено розповсюдити серед наседення інформацію щодо поводження людей в умовах підвищеної задимленості.

Робота рятувальників у Клугино-Башкирівці продовжується. В цілому, хоча обстановка, викликана пожежею на полігоні, залишається складною, вона контрольована.