Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На базі ДЮСШ «ХТЗ» відбувся Олімпійський урок. На святковий захід завітав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Учасниками свята стали фізкультурно-спортивний актив області, а також вихованці та тренери школи.

 

Відкриваючи урочистий захід, Анатолій Бабічев привітав присутніх з Днем фізичної культури і спорту від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

«Сьогодні хочеться особливо відзначити тих, хто захоплює нас своєю майстерністю, силою волі, наполегливістю, прагненням до поставленої мети. У 2019 році спортсмени Харківської області на чемпіонатах, кубках світу та Європи, міжнародних змаганнях вже вибороли 373 медалі різного ґатунку», - сказав Анатолій Бабічев.

Він зазначив, що 2019 рік є передолімпійським, і харківські спортсмени виборюють право на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо.

«Уже сьогодні ми можемо заявити, що харківські спортсмени будуть брати участь у Олімпійських іграх, адже збірна команда України з синхронного плавання, яка складається з харків’янок, уже виборола олімпійські ліцензії в дуеті та групових вправах», - зазначив Анатолій Бабічев.

Він відзначив, що керівництво області на чолі з головою ХОДА Юлією Світличною докладає великих зусиль для створення комфортних умов для тренувань наших спортсменів, залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою й спортом, розбудови спортивної інфраструктури. Під час заходу він передав кращим спортсменам регіону відзнаки ХОДА.